Familie Van Es blijft scoren in Gouden Laars, Lio De Cock wint opnieuw op 1m40!
by editorial luca
Na hun sterke prestaties tijdens de Gouden Laars in Turnhout hebben Lio De Cock en de familie Van Es ook in Destelbergen opnieuw van zich laten spreken. Waar Karsten en Xander Van Es de eerste twee plaatsen opeisten in de 1m30-rubriek voor Scholieren, Junioren en U25, ging de overwinning in de afsluitende 1m35/1m40-proef naar Lio De Cock en Mabelle.
Broers Van Es schitteren opnieuw
In de 1m30-rubriek volgens het twee fasen-special was het Karsten Van Es die zich als snelste combinatie liet optekenen. In het zadel van Olympic Diamond Lux (werkte hij beide fasen foutloos af en klokte hij af in 36,65 seconden. Daarmee hield hij zijn broer Xander Van Es van de overwinning. Xander stuurde Diabolo Rouge DM Z (Diesel gp du bois madame) eveneens naar een dubbele nulronde en een tijd van 39,11 seconden.
De derde plaats kwam in handen van Maurice Riquiere. Samen met Queen v/d Hunters (Excellent vd Zuuthoeve) bleef hij foutloos en finishte hij in 39,86 seconden. Ook Sem Pieters wist met Gitte De L'esku Z (George Z) beide fasen zonder fouten af te werken, goed voor de vierde plaats in 46,36 seconden.
In de hoogste rubriek van het weekend, de 1m35/1m40-proef met barrage, was het opnieuw Lio De Cock die de overwinning opeiste. De Cock, die vorige week in Turnhout al de 1m40-rubriek op zijn naam schreef, zette zijn sterke reeks verder met Mabelle (Emerald van't Ruytershof). De combinatie bleef foutloos in zowel de basisomloop als de barrage en snelde naar de overwinning in 46,01 seconden.
Ben De Craene volgde op de tweede plaats. Op de rug van Olleke Bolleke JW vd Moerhoeve (Kannan) hield hij eveneens alle balken in de lepels en finishte hij in 50,42 seconden. De derde plaats ging naar Xander Van Es met Chanel VD Dassenheide Z (Cornet Obolensky). De combinatie noteerde vier strafpunten in de basisomloop en bleef daarmee nipt voor op Renaud Burgelman, die met Indra (Enrico vd Withoeve) eveneens op vier strafpunten strandde.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.
Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.
Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.