Dries dekkers knap tweede in Big Tour 1m45

De overwinning ging naar de Nederlander Rogier Linssen die met Jagcina twee foutloze fasen combineerde en met een snelle tijd van 23.49 seconden de concurrentie voorbleef. 

Op de rug van Agnes (Algot) volgde Dries Dekkers op de tweede plaats. De Belgische ruiter hield het eveneens foutloos in beide fasen en stopte de klok op 24.00 seconden.

Steve Guerdat verzekerde zich van de derde plaats met Lusso GIH Z (Light my Fire). In het zadel van deze negenjarige ruin bleef ook hij foutloos en finishte hij in 25.78 seconden.

De vierde plaats ging naar Janelle Larsson met Rose d'Amour van het Schaeck (Casall) na een rit in 26.99 seconden, terwijl de Franse amazone Alix Ragot de top vijf afsloot met Qh Sole Mio Santo Antonio (Canvas Plus) in 27.16 seconden.

Resultaten