Dries Dekkers heeft in Deurne opnieuw een sterke prestatie neergezet in de Grand Prix-kwalificatie. In de CSI1* Big Tour over 1m30 reed de Belg met Raloubette van de Krekebeke naar een knappe tweede plaats. Dekkers bleef foutloos en finishte in 27,80 seconden, waarmee hij slechts zes honderdsten tekortkwam voor de overwinning.
Dries Dekkers en BWP-merrie Raloubette van de Krekebeke (Tangelo van de Zuuthoeve) kwamen bijzonder dicht bij de winst. De combinatie werkte beide fasen foutloos af en zette met 27,80 seconden de tweede tijd van het klassement neer. Alleen Tereza Vesela was sneller. De Tsjechische won met Chuhr Z in 27,74 seconden. Sara Rothstein vervolledigde het podium met Denny Love Della Caccia (Diamant de Semilly) in 27,95 seconden.
Ook Jerry van Damme zorgde voor een tweede Belgische ereplaats. In het zadel van Vainqueur Z (Vigo d'Arsouilles) bleef hij eveneens foutloos en klokte hij af in 28,97 seconden, goed voor de vierde plaats. Bart Lips legde met Noorman Van Vressel (Unaniem) beslag op de vijfde plaats in 29,00 seconden.
Voor Dekkers was er bovendien nog een tweede klassering in de top tien. Met A Classic Azzaro Z (Azzaro vdb Z) reed hij opnieuw een foutloze proef en eindigde hij als zevende in 29,60 seconden.