De winst was voor de Duitser Manuel Feldmann, die in het zadel van True Label DC (Label d'Amour) beide fasen foutloos afwerkte. Met een eindtijd van 30,35 seconden hield hij de concurrentie achter zich en zette hij de snelste nulronde van de proef neer.

Dries Dekkers kwam met El Bandito BPH Z (Etoile van de Neerheide Z) bijzonder dicht bij de overwinning. De Belgische ruiter stuurde zijn paard eveneens zonder fouten door beide fasen en klokte af in 31,33 seconden. Daarmee moest Dekkers slechts 0,98 seconde toegeven op Feldmann, goed voor een sterke tweede plaats.

De derde plaats ging naar Nederland. Henk Frederiks stuurde O-Fantastico B (Classico TN) in 31,64 seconden naar de bronzen positie. Hij bleef daarmee nipt voor zijn landgenoot Siebe Leemans, die met Osinaa Black (Diamant de Semilly) eveneens zonder springfouten door het parcours kwam. Leemans had 31,98 seconden nodig en werd vierde.

De Belgische kleuren kwamen vervolgens opnieuw naar voren dankzij Mathieu Bourdeaud'Hui. In het zadel van Titicaca van den Bosdam (Diamant de Semilly) bleef hij eveneens foutloos over beide fasen en finishte hij in 32,83 seconden, waarmee hij de top vijf vervolledigde. 

Net buiten de top vijf reed Sacha Beghuin met Aganix de Corlato Z (Aganix) eveneens een foutloze ronde. Zijn tijd van 33,27 seconden leverde hem de zesde plaats op. Gilles Nuytens liet met Heat (Halifax van het Kluizebos) eveneens alle balken liggen en werd met 34,26 seconden tiende. 

Resultaten