Vandaag was de finale dag van de FEI Youth Nations Cup in Lier. De Children kwamen als laatste aan de beurt en kregen 15 hindernissen voorgeschoteld over een hoogte van 1.30m. Slechts 1 team wist de foutenteller op 0 te houden.
Dat team was dat van Nederland met Edwin Hoogenraat als Chef d'Equipe. Lieselot Kooremans had wat miscommunicaties met Nini van HD (I'm Special de Muze) en kreeg wat strafpunten toegewezen. Wim Vos, Pedro Mansur Guerios en Joep Schaap lieten wel alle balken in de lepels en kwamen ook binnen de tijd over de finishlijn.
De Belgen finishten op een zeer knappe derde plaats. Marie Delleuse en Mauro Stas zetten beiden sterke foutloze rondes neer terwijl Inaya Paelinck en Nathan van Dijck elk 4 strafpunten toegewezen kregen. Dat deden ze onder de leiding van Hendrik Denutte.
Het team van Frankrijk claimde de tweede plaats met een totaal van 4 strafpunten. Philippine Perriez en Chloe Calcus reden elk een mooie foutloze ronde terwijl Lena Daudinet Paquet en Esteve Goffinet beiden op 4 strafpunten eindigden.