Belgisch team schittert met tweede plaats in Longines EEF Nations Cup van Deauville!
by editorial luca
Zilver voor Team Belgium in Deauville! De Belgische equipe liet zich van haar sterkste kant zien in de CSIO3* Longines EEF Series Nations Cup en sprong naar een verdiende tweede plaats. Alleen Italië wist de Belgen vooraf te gaan, terwijl Frankrijk het podium vervolledigde voor eigen publiek.
De CSIO3* Longines EEF Series Nations Cup in Deauville leverde een spannende strijd op tussen verschillende Europese toplanden. Na twee manches trok Italië uiteindelijk aan het langste eind met een totaal van zes strafpunten. De Italianen begonnen met één strafpunt in de eerste manche en voegden daar vijf strafpunten aan toe in de tweede ronde, goed voor de overwinning.
België zette daar een sterke collectieve prestatie tegenover. De ploeg van chef d'équipe Filip Lacus sloot zowel de eerste als de tweede manche af met vier strafpunten en kwam zo uit op een totaal van acht strafpunten. Gudrun Patteet leverde met Sea Coast Qarvaljo d'Or (Mosito van het Hellehof) een belangrijke bijdrage aan het resultaat, terwijl Katja Haep met Romy FZ (Baltic VDL) uitblonk dankzij twee foutloze omlopen. Ook Constant van Paesschen kon rekenen op een sterke prestatie van Unaki de Bornival Z (Untouchable), terwijl JeroenAppelen met King CJS (Action-Breaker) mee de basis legde voor het Belgische zilver.
De strijd om het podium bleef tot het einde bijzonder spannend. Ook Frankrijk eindigde op een totaal van acht strafpunten, maar moest door een tragere totaaltijd genoegen nemen met de derde plaats voor eigen publiek. Daarmee hield België de thuisploeg nipt achter zich in het eindklassement.
Net naast het podium volgde Spanje met negen strafpunten, terwijl Nederland de top vijf vervolledigde met tien strafpunten.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.
Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.
Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.