De Belgen hadden te kampen met heel wat pech tijdens de Nations Cup Final voor ponies. Onder de leiding van Hendrik Denutte eindigden ze met een totaal van 12 strafpunten in 219.10 seconden. Enkel Robin Vermeir wist het parcours samen met Kristal Sparkle Van Begeveld foutloos af te ronden.

Groot-Brittannië kwam als uitblinker uit de bus met een perfecte score van 0 strafpunten en een totaaltijd van 226,60 seconden. Hollie Gerken met Galaxy V zette de toon met een foutloze ronde in 75,92 seconden, gevolgd door Nellie Lock met Catho van de Langvelden Z, eveneens foutloos in 74,78 seconden. Ella Spencer met Gilton des Islots voegde daar nog een foutloze rit aan toe in 75,90 seconden, waarmee de winst van het team verzekerd was. Slotruiter Darcy Honeybunn Daisy Breen met One Saharah kreeg acht strafpunten, maar met drie foutloze ritten op zak bleef het Britse team ongenaakbaar.

Nederland eindigde tweede met 4 strafpunten en een totaaltijd van 218,40 seconden. Sterke prestaties kwamen van Mienie Vos met Jasmines Holly en Lieselot Kooremans met Elando van de Roshoeve, die beiden foutloos bleven in respectievelijk 74,19 en 70,36 seconden. 

Zweden pakte de derde plaats met 8 strafpunten en een totaaltijd van 216,72 seconden. Viggo Bergstrand hield Zweden in de wedstrijd met een foutloze ronde in 70,73 seconden.

Resultaten