De loting voor de Agria CSIO5* Nations Cup op het concours van Hickstead heeft plaatsgevonden. België is als eerste geloot in de Nations Cup, gevolgd door Brazilië, Frankrijk en Groot-Brittannië. Ierland start als vijfde, onder de nieuwe leiding van Jessica Kürten. Duitsland volgt als zesde, Canada als zevende terwijl de VAE als laatste de arena zullen betreden.
“Het is altijd geweldig om hier te komen. We zijn erg trots op Hickstead en op wat de familie Bunn hier heeft neergezet,” zei Brits chef d'equipe Di Lampard. “Er staan hier een paar sterke teams aan de start, dus we kijken uit naar een mooie strijd.”
België is als eerste geloot in de Nations Cup, gevolgd door Brazilië en Frankrijk en Groot-Brittannië. Ierland start als vijfde, onder de nieuwe leiding van Jessica Kürten.
“Het is fantastisch om terug te zijn in Hickstead. Ik heb geweldige herinneringen met de grote Douglas Bunn, en ik ben heel blij om te zien dat de familie Bunn zijn erfenis op zo'n prachtige manier voortzet. Het brengt echt emoties teweeg en het is geweldig om terug te keren,” aldus Jessica, voormalig winnares van de Queen Elizabeth II Cup.
Titelverdediger Duitsland start als zesde, direct na Groot-Brittannië. Chef d'equipe Otto Becker brengt een sterk team op de been met Hans-Dieter Dreher, Philipp Weishaupt, Kendra Brinkop en Marcus Ehning.
Canada – dat voor het eerst in 44 jaar weer met een team meedoet in Hickstead – heeft de een-na-laatste startplek geloot, terwijl de Verenigde Arabische Emiraten als laatste van start gaan.