In Aalter kon Aline Braet afgelopen zondag samen met Ofratrice DW (v: Kafka van de Heffinck) met de hoofdprijs van De Ranch naar huis galopperen.
In deze 1.10m hoge proef was Aline Braet op een razendsnelle tijd van 38,33 seconden vier seconde sneller dan Magalie Lannoo. Lannoo zette een tijd van 42,73 seconden neer op de chrono en deed dit samen met de Elvis Ter Putte zoon, Emilio KDW Z. Het brons van deze proef ging naar Joyce Fries en Sweetie van de Carena (Amadeo van 't Vossenhof Z).
Aline Braet kon naast de winst ook naar een vierde plaats springen met de Aganix du Seigneur dochter, Souldiva Quality en Emilie Zelderloo werkte de top vijf af met Lynns Hope.
Maïté van Herp rijdt met Tillia van 't Zeverenhof vooraan in de 1m ereronde!
Samen met de Goliath van de Groenweg-merrie wist Van Herp zich op een tijd van 32,38 seconden naar de winst te rijden. Dat was zo'n vier seconden sneller dan Gert De Coene die met Iquistra van de Vaddenhoek (Equistro x Burggraaf) met een tijd van 36,26 seconden genoegen moest nemen met de tweede plaats. Het brons was hier voor Arne d'Oosterlinck en Elburg van 't Schaaphof.
Paul De Stoop schittert in 90cm proef!
De Stoop en Robin De Fagnet (Vert Et Rouge x Belisar) sprongen naar de winst in de 90cm proef! Liene Dellaerts strandde op een tweede plaats met Suprise Maria Del Hacienda en Oona t'Jampens werkte het podium af met Isis des Melezes (Didas de l'Esperance x Ragazzo).