Abdel Said heeft, na de LGCT Grand Prix in Cannes, ook de Grote Prijs van Rome op naam geschreven. Met Cairo en Rabat nog op de kalenderstaat Said nu op net geen 20 punten verschil van de nummer twee in de LGCT Ranking!
Abdel Said blijft de nummer één op de ranking met 241 punten. Christian Ahlmann (GER) wist in Rome eveneens de nodige punten te sprokkelen, met 224 punten staat hij tweede voor de LGCT winnaar van Miami, Katrin Eckermann (GER).
In de top 20 is België sterk vertegenwoordigd. Olivier Philippaerts kon in Italië 16 punten toeveogen aan zijn totaal. Met 177 punten brengt hem dat op de zevende plaats.
Zoe Hank Conter staat momenteel 11e, Niels Bruynseels 13e, Pieter Devos sprong in Rome op het podium en springt zo sterk voorwaarts naar de 14e plek.
Op de 10e plaats zien we Gilles Thomas.