Het Olympische paard van de Zweedse amazone Lisen Bratt Fredricson is verkocht aan de Argentijnse ruiter José Maria Larocca. De inmiddels elfjarige Matrix behaalde onder de Zweedse amazone een aantal mooie successen. Zo won de combinatie zo’n twee weken geleden de Grote Prijs van Boras. In 2011 was het duo ook goed voor de overwinning tijdens de Landenprijs in Lissabon. Ook behoorden Matrix en Fredricson tot het Olympische Zweedse team in Londen 2012.
“Ik verkoop Matrix met gemengde gevoelens”, liet Fredricson in een persbericht weten. “Matrix is een fantastisch paard met alle kwaliteiten die je zoekt in een goed springpaard, maar voornamelijk is hij een echte vechter."
bron: equnews.be/ Press release Lisen Bratt
foto: hestemagazine
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.
Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.
Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.