Gisteren won Dayro Arroyave nog de 'Youngster Tour' op de CSI van Roosendaal, vandaag moest hij genoegen nemen met de 2e plaats. Deze prestatie zette hij neer met Amethyste du Grand Moustier (v. Quaser de L'ile). De overwinning bleef in Nederland met Piet Raijmakers Jr. en Van Schijndel's Chopard (v. Rascin). Emanuele Gaudiano werd 3e met Lishynsky (v. Lord Z).
Leopold van Asten (VDL Groep Alexia Z) en Eric van der Vleuten (Charming Edition) vervolledigden de top 5.
Kirsten Rombouts werd 10e met Cetric Van Beek (v. Tangelo van de Zuuthoeve). Zij bleef Jelle Hoorens (Gemmeric van de Wellington, v. Berlin) en Victor Kumps (Brikibo van de Bosbeek, v. Conorde) voor.
Klik hier voor de uitslag.
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.
Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.
Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.