Herman Verbruggen kruipt tijdens JM x NYE in zijn iconische rol

Herman Verbruggen ziet het volledig zitten om opnieuw in de huid te kruipen van zijn iconische personage. “Eigenlijk ben ik de grootste fan van Mark Vertongen. Ik ben zijn beste vriend”, lacht hij. “We zijn vroeger met F.C. De Kampioenen al eens naar Jumping Mechelen geweest. De sfeer daar was zó leuk dat ik JM x NYE niet kon weigeren.”

Een primeur voor JM x NYE

Voor JM x NYE wordt het zelfs een primeur. Mark heeft nog nooit eerder op nieuwjaar achter zijn DJ-booth gestaan. “Net daarom ga ik er een extra lap op geven”, zegt hij. “Verwacht een Mark Vertongen met een chocomelk te veel op.” Aan enthousiasme dus zeker geen gebrek, en qua muziek blijft ook niemand op zijn honger zitten: “Van Willy Sommers tot techno: alles wat hij zelf graag hoort, en dat is veel.” lacht Herman.

Hij rondt af met een knipoog die de sfeer al meteen vat:
“Het wordt zo’n avond waarop iedereen vanzelf mee is. We gaan er een avond zonder zorgen en vol amusement van maken.”

Ook achter de schermen groeit het enthousiasme

De organisatie kijkt ook al reikhalzend uit naar deze hoofdact.
Lise Fol: “We weten hoeveel mensen in de paardensport fan zijn van De Kampioenen. Zo’n heerlijk figuur als Mark Vertongen past perfect bij ons publiek.”
Sven Van Lent vult aan: “En het is niet enkel leuk voor wie in de paardensport zit. Mark is een allround DJ waar je vanalles van mag verwachten, mét een extra act erbovenop. Voor ieder wat wils dus.”

Praktisch voor tickethouders

Tot en met 17 december kan je nog de Dinner & Dance-optie vastleggen. Daarna sluit deze formule. Vanaf dat moment starten ook de last-call-tickets voor het dansfeest, die dan 39 euro kosten in plaats van de huidige 35 euro.

En er is nog groot nieuws: De allerlaatste VIP-tafels zijn nú verkrijgbaar voor 350 euro in plaats van 500 euro, de leukste manier om oudejaar te vieren, pal naast de DJ-booth. Een VIP-tafel van 350 euro geeft toegang voor 6 personen, een fles champagne en een fantastisch uitzicht op de party.

Afbeelding met tekst, boek, poster, Boekomslag

Door AI gegenereerde inhoud is mogelijk onjuist.