In 't Overdijk werd de Grote prijs 1m25 gewonnen door 'Haverklap' medewerker Bjorn Van Bunder. In de barrage wist hij met 'Wendelina Van 't Merelsnest' sneller door de eindstreep te komen dan Steven Van Meersche (Foxy Lady).
De top 3 werd vervolledigd met Jeroen Van De Vijver & 'Ulricke Van 't Paradijs'.
Andere ereplaatsen waren er voor Geoffrey Cobbaut, Isidoor Van Rompaey, Freddy Demuynck & Hannes Rooms.
De proef ervoor (1m15) werd gewonnen door Audrey De Bock met 'Rebecca'. Zij ging Laurens Van Cauwenberghe (Bo van 't Pluimke) & Jeroen Van De Vijver (Aragon Van 't Paradijs) vooraf. Femke Van Neck kwam nog aardig in de buurt van het podium, maar eindigde op de 4e plaats.
Equteam rider Nicolas Matthijs eindigde op de 6e plaats.
In de vroege ochtend had de parcoursbouwer wel nog wat extra werk gekregen. Want tijdens de 'after cyclus party' afgelopen nacht hadden enkele feestvierders de hoogte van de hindernissen verhoogd.
Bron: Equnews
Foto's: Equpics
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.
Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.
Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.