Opnieuw wordt een paard verkocht naar Amerika via stal Lenssens. De achtjarige Toulon-merrie, Ense Van den Brandakker verlaat binnekort de stallen van Niels Bruynseels voor een trip over de grote Oceaan. De achtjarige merrie was onlangs nog succesvol onder het zadel van Bruynseels tijdens de CHIO5* Aken. Het duo reed naar de zevende plaats tijdens de Best of Champion competition-proef in het Akense Mekka.
Maar meer nog reed de combinatie er in de spotlights tijdens de 1m45-openingsproef. Dankzij een dubbele nulronde behaalde Bruynseels er samen met Ense de vijfde plaats. Eerder dit jaar nog won het gouden duo zelf nog een 1m40 proef tijdens de springtour in Lummen.
FILMPJE AKEN: KLIK HIERbron: equnews.be
Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.
Copyright
Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.
Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.
Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.