Hippo-Lux te Glabbeek start met een geslaagde veiling! 10 van de 12 veilingpaarden krijgen een nieuwe stal.

Veiling-meester Dirk Zagers kon het publiek bekoren met een fraaie collectie.

Topper van de veiling is de 4-jarige Kentucky VD Padenborre (Calvara x Chin Chin) die onder de hamer ging voor 47.000 euro. Het paard verhuist van Andre Leemans naar Stal Haterbeek te Aarschot.

Gevolgd door een fokproduct van Joris De Brabander dat voor 30.000 euro naar de stal van Nick Van Laer verhuist.

Cher de kalvarie gaat terug naar zijn geboorte stal van Charles Geens waarbij Harrie Theeuwes een bedrag ontvangt van 29.000 euro.

Katoo van T en L verhuist van Luc Tilleman naar Sven Bols op de Ransberg voor 8500,- euro.

Lady Kiss Z gaat van de Roshoeve naar de heer Verwaest in Retie voor 10.000,- euro.

Jenna van `t Meulenhof gaat deels over naar Kurt Asselberghs voor 28.000,- euro.

Stoeterij van de Helle verkoopt Daytona aan Alexandra Strijkmans voor 11.000,- euro.

Comedy van VLP-Stables gaat naar Julien Thijs voor 10.000,- euro.

Elite VD Padenborre verhuist voor 25.000,- euro naar Hugo Lieten, Hoegaarden.

Concern verhuist van bij Dries Lammens naar Dhr Smeets uit Peer voor 5.500.- euro.

Holly Hunter werd niet verkocht en zal terug op Haras de la Vie komen te staan , zo ook Igoline de Calips die  terug op Dorperheide staat.

Klik hier voor de volledige collectie.