Deze ochtend verzekerde Abdel Said zich van een klassering in de 1.45m Derby kwalificatie van Falsterbo.Kristaps Neretnieks was in deze CSIO5* Derby Kwalificatie (1.45m) de competitie te snel af.
Neretnieks kon rekenen op zijn Quintero ruin, Quintair. Samen snelden ze naar het goud op het technische 1.45m parcours. João Victor Castro Aguiar Gomes De Lima wist het zilver mee naar huis te nemen met zijn Cornet Obolensky zoon, Georges de Beaufour. Op de derde plaats zagen we Lars Kersten eindigen. In het zadel van Gentle van de Kattevennen Z (Gentleman x Darco) was hij bijna 3 seconden sneller dan Jens Fredricson die op de vierde plaats eindigde. Hij deed dat samen met Diarado's Rose Elith, een merrie uit Diarado. Martin Dopazo met Mr Quincy B (Aganix du Seigneur x O-Piloth) mochten de top 5 afsluiten.
Abdel Saïd zette een geweldige prestatie neer voor België. Hij werd met Arpege du RU zevende en kwalificeerde zich dus voor de CSIO5* Falsterbo Derby op zaterdag.