Joris Geenen wist deze ochtend de tweede en vierde plaats in de wacht te slepen tijdens de rubriek voor de 5- en 6-jarigen op de CSIYH1* in Sentower Park. Op hetzelfde moment wist Taylor Kain (USA) de winst mee naar huis te nemen in de CSI2* 1.40m rubriek.
In het zadel van Diamant Rose Z (Diamant de Semilly) reed Joris Geenen naar de tweede plaats. De vierde plaats bemachtigde hij samen met Cappuccina Z (Casall). De winst was voor Alexandre Travia Faustino met Onesto Colado O (Baltic VDL). Op de derde plaats vonden we Mariano Martinez Bastida samen met Dante (Grand Slam VDL) terug. De top 5 werd afgesloten door Jurre van Bommel met Olympia (Eldorado van de Zeshoek).
Tijdens de CSI2* 1.40m rubriek sleepte Taylor Kain de overwinning in de wacht. In het zadel van Corlando 63 (Cornet Obolensky) was ze oppermachtig. Jake Ward volgde met Davinci van de Bosrand Z (Diamant de Semilly) op 4 seconden van Kain. Anna-Maria Grimm eindigde met Balou 871 (Balous Bellini) op plaats 3.
Logan Fiechter finishte als vierde met Lieverella (Kannan GFE). De vijfde plaats was voorbehouden voor Ada Alette Braaten Johnsen en Ikoon (Diarado).