Skip to content

Copyright

Ben Weyts: "Het is juist goed dat private initiatieven zoals Sportstal Vanderhasselt de sector ondersteunen!"

In Ternat is de spreekwoordelijke 'bom' ontploft nadat blijkt dat de vergunningen voor de nieuwe indoorpiste van Sportstal Vanderhasselt niet in orde zouden zijn. "Het schepencollege was op de hoogte dat de bouw afweek van de aanvraag en keurde die wijzigingen goed," verdedigt Michel Vanderhasselt. Ook minister Ben Weyts blijft positief! "We moeten dergelijke projecten juist steunen!"

Dit artikel is exclusief voor onze leden

Word lid en krijg ongelimiteerde toegang tot al onze artikels.

Login

€5,50/ maand

Of

€55,00/ jaar

  • Onbeperkt toegang tot alle digitale content van equnews
  • Onbeperkt toegang tot de trainingen van equitube
  • Onbeperkt toegang tot alle videocontent
ga verder

€99,00/ jaar

  • Onbeperkt toegang tot alle digitale content van equnews
  • Onbeperkt toegang tot de trainingen van equitube
  • Onbeperkt toegang tot alle videocontent
  • Ontvang elke maand de Paarden Gazet in uw brievenbus
  • Digitale toegang tot de Paarden Gazet online
ga verder

€6/editie

Of

€62,00/ jaar

  • Ontvang elke maand de Paarden Gazet in uw brievenbus
  • Digitale toegang tot de Paarden Gazet online
ga verder

€1,99/artikel

  • Lees dit artikel nu
  • Koop je oneindige toegang tot enkel dit artikel
  • Toegang tot andere EQU+ content is enkel voor abonnées
ga verder
Vorige Nicola Philippaerts schittert op podium 1.50m WEF Challenge Cup! Volgende Brons voor Guy Janssens bij de vijf- en zesjarigen in het Azelhof

Copyright

Indien u een artikel van onze website op een andere website wilt plaatsen, dan mag u de eerste 25 woorden van het artikel overnemen. Bij het artikel dient bronvermelding te staan met een werkende hyperlink richting het volledige artikel op Equnews.be.

Overname van foto's is niet toegestaan. Volledige artikelen mogen niet worden verveelvoudigd en/of overgenomen in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of enige andere manier, zonder voorafgaande toestemming van de redactie van Equnews.be. Indien u een volledig artikel wilt overnemen kunt u een e-mail sturen naar editorial@equmedia.be, onder vermelding van reden van overname. De redactie bepaalt vervolgens of en onder welke voorwaarden het artikel mag worden overgenomen.

Schending van het auteursrecht wordt aangepakt. Onze info ivm Copyright can u ook op onze terms and conditions pagina vinden.