Wij gebruiken jouw persoonsgegevens vanaf nu ook om de diensten van Equ.Media gcv te optimaliseren en deze waarvoor jij kiest te personaliseren. Door op “verdergaan” te klikken of door verder te surfen, erken je deze aangepaste privacy- en cookieverklaring gelezen te hebben.

Skip to content
equnews logo

Copyright

The copy of our content is prohibited and will be invoiced when noticed according to our general terms as well as impressum at our contact page. Correct referral includes a max of 50 words with © mentioning with link.
The use of our photographic materials is not allowed.

Equ.Media Comm. V. cannot be held responsible for the use of content and/of photographic materials if and when delivered by external parties for commercial or press release purposes. In this case the use needs to be registered at max. 6 months in order for us to provide you with initial contact information of the external parties.
  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet
equnews logo
  • Sportnieuws
    • jumping
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • dressuur
      • internationaal
      • nationaal
      • regionaal
    • overige sport
      • eventing
      • mennen
    • kampioenschappen
      • nationaal
      • EK
      • WK
      • olympische spelen
      • rolex
      • LGCT
  • specials
    • interviews
    • foto's
  • fokkerij
    • BWP
    • SBS
    • Zangersheide
  • overig nieuws
    • FEI
    • transfer
    • veiling
    • promo
  • ga naar
    • Veilingen
    • premium
    • Laatste resultaten
    • ranking
eventing

Guery wint Silver Tour Grand Prix van Oliva

  • by Equnews Editorial
  • 31-10-2020

In Oliva werd zonet de Grand Prix van de Silver Tour verreden en Jérôme Guery zorgde ervoor dat de Belgische eer hoog gehouden werd. Hij was met Bco Milton Z (v. Mylord Carthago) de snelste in een barrage met 18. 

Guery sprong een foutloze ronde in het zadel van de Zangersheide hengst en klokte af in 32,26 seconden. Hij bleef hiermee de Ierse ruiter Alex Duffy voor die met Calypso de Beaufour (v. Diamant de Semilly) op de tweede plaats eindigde. Deze combinatie slaagde er ook in om de nul te behouden en klokte af in 33,86 seconden. Michael Hughes reed George Z (v. Kannan) op zijn beurt naar de derde plaats. De Amerikaan kon met de hengst de nul behouden en finishte in 33,89 seconden. 

Kendra Claricia Brinkop (de Flipper) en Elisa Strubbe (Z Rialda Z) vervolledigden de top vijf op de vierde en de vijfde plaats.

Stephanie d'Adrimont (Dayton Sitte) en Virginie Thonon (Dayton Sitte) konden zich ook klasseren. Ze eindigden respectievelijk op de tiende en elfde plaats.

Klik hier voor de resultaten

Eerder vandaag konden twee Belgische amazones ook al in de kijker springen in het 1m20 van de Bronze Tour. Voor Marjan Strubbe was er een derde plaats. Zij reed Soir des Quarts (v. Hermes d'Authieux) foutloos rond in 62,13 seconden. Elien Vaes en Scoopie Z (v. Scendix) eindigden op de achtste plaats na een foutloze ronde in 65,59 seconden.

Klik hier voor de resultaten


Lara de Liedekerke-Meier blinkt uit op internationale eventingwedstrijd in Baborówko
  • 27-05-2025
Lara de Liedekerke-Meier knap 14e in Badminton! Rosalind Canter op herhaling met winst!
  • 11-05-2025
  • categoriën: Springen , Internationaal , Region , Europe , SPORT NEWS , Showjumping , SPORTNIEUWS , showjumping
Vorige Ines van den Bosch laat alle concurrentie achter zich in Sentower Park Volgende Ignace Philips blijft prijzen sprokkelen in Youngster Tour Tortona
equmedia logo

You Ride it We Write it, Equestrian news

informatie

  • over ons
  • adverteren
  • Contacteer ons

Interessante links

  • Equmedia
  • Equitube
  • Equlifestyle
  • Equjob
  • De Paarden Gazet

contact opnemen

  • editorial@equmedia.be
  • Langendamdreef 22 9880 Aalter België

Copyrights 2025 Equnews. All Rights Reserved. With Love from our team.

  • abonnementsvoorwaarden
  • Privacy
  • Terms and Conditions
×
advertisement image