De internationale combinaties verspreiden zich deze week over het Europese continent. Met heel wat internationale wedstrijden op de agenda. Op eigen terrein is er de internationale wedstrijd in Lier.
Vilamoura β CSI3* : 14/10/2019 β 20/10/2019
- Wathelet Gregory: Ace of Hearts β Argentina de la Marchette β Carleye β Faut-il Des 7 Vallons β Indago β Kassander Van βt Roosakker β Lady Unexpected β Picobello Jasmine β Sandero β Spike Vd Withoeve
Oliva β CSIYH1* : 15/10/2019 β 20/10/2019
- Andries Stephanie: Lynwood 4 β Mystic lady
- Daigneux- Lange Fabienne: BB dβFee Sauveniere Z
- Guery Jerome: Great Britain V
- Guery Patricia: Cambridge De Hus β Margriet De Mariposa
- Harmegnies Maxime: Arminaβs Girl β Carlina dβArgouges
- Macedoine Julien: Cassarino Z β Kinder Fee Sauveniere Z
- Ramaekers Ingriet: Elvic VH Hoeve-Terras
- Reuter Cyrielle: Belle Fee Sauveniere Z
- Van Paesschen Constant: Diaz Du Thot β Godlike Van De Kapel
Oliva β CSI3* : 15/10/2019 β 20/10/2019
- Andries Stephanie: Cicero β Cornet s Lady β For You β Gurina
- Daigneux- Lange Fabienne: Delta-fee Des Hazalles (e.t.) β Fringant Du Calvaire β Leon of the Paddocks Z β Urfee Des Luthiers
- Guery Jerome: Crooner dβHyrencourt Z β Eras Ste Hermelle β Exxon Hedonist β Grace P
- Harmegnies Maxime: Chabadu β Divin Du Haras Des Barrages β Easy boy β Ivanhoe
- Paridaen Aiko: Chicago Ee Z β Crowning (E.T.) β Libelle De Muze
- Van Paesschen Constant: Exclusive Demeter β Isidoor van de Helle β Vendetta Treize β Verdi Treize
Oliva β CSI1* : 15/10/2019 β 20/10/2019
- Guery Jerome: Vynka dβEole
- Harmegnies Maxime: Acalix Hero Z β Conchento Ps
- Luyten Merithe: Generique-Royale β Jeunesse dβAtlantique Royale
- Paridaen Aiko: Ferrari Quality
- Ramaekers Ingriet: Cavici Z β Lady Z
- Reuter Cyrielle: Belle Fee Sauveniere Z
- Trenker Pascale: Aeolus Moeshof β Arlando du Castelet (E.T.) β Grande Dame van βt Heike
Herning β CSI3* : 16/10/2019 β 20/10/2019
- Kenis Pieter: Byzance Mail β Kaira Vd Middelstede β Kashmir Van dβOude Pastory
Herning β CSI1* : 16/10/2019 β 20/10/2019
- Kenis Pieter: Mersey Vdb
Herning β CSIP : 16/10/2019 β 20/10/2019
- Frederick Amber: Easter BB
- Mees Frederik: Pinto
- Sercu Aline: Opaline Optima
Herning β CSIP : 16/10/2019 β 20/10/2019
- Frederick Charlotte: Orchidβs Cenda β Orchidβs Colyne
- Mees Frederik: First Rate De Tinmont
Oslo β CSI5*-W : 16/10/2019 β 20/10/2019
- Devos Pieter: Claire Z β Espoir β Jade VD Bisschop
- Mathy Francois Jr: Casanova de lβ Herse β Hello Diamant β Uno de la Roque
- Philippaerts Olivier: Cigaret JVH Z β H&M Cue Channa 42 β H&M Extra
- Philippaerts Thibault: Catwalk Harry β Glassgo Du Beaupre β Jaimi Van Dorperheide
- Schoonbroodt β de Azevedo Celine: ACAPULCO FZ β Cheppetta
Chevenez β CSI2* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Leutenez Christophe: Cruz Van Kerselare Z
Chevenez β CSI1* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Leutenez Christophe: Melvis van Klapscheut
- Levy Maurine: Falco β Indy S
- Mathieu Vanessa: Congo du gast β g. voshana musterd
Dunkerque β CSI1* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Berlemont Sebastien: Cantus de Vesquerie
- Clabots Henk: Hilfiger van de Laak
- Deliener Sebastien: Holibalia Du Grand Moustier
- Demolder Johan: Jasper
- Gallez Eloise: Condor
- Geenen Joris: Mycorra HP Z
Dunkerque β CSI2* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Berlemont Sebastien: Ficondo
- Clabots Henk: Damba
- Deforche Louis: Gladstone β Olympichorses Oliander
- Deliener Sebastien: Celestin de Saint Aubin
- Demolder Johan: Dieter
- Geenen Joris: Kioto Van Het Simsehof
- Keymolen Dag: Cor vd Mespel Z β J βAdore de Cour au Bois
- Lenchant Leinny: Isy Boy de lβEspoir
- Mauroy Boris: Caruso de la Pomme β Easy du Friou
- Nuytens Gilles: Elando CT β Jade S β Vegas de Launay
El Jadida β CSI1* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Goffinet Thierry: Casadello Boy β Mojito Van De Meiboom
- Thonon Virginie: Capucine De Maugre β S.M. Caledonia
El Jadida β CSI4*-W : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Clarys Bart: Geste van de Vihta β Joie De Toulon β Katinka V.h. Blondveld
- Goffinet Thierry: Eyecatcher of two notes z β Ultimate Dream Z β Vospero De Qo
- Thiry Jose: Cyrano dβOrbri β Fire
- Thiry Kim: Casaleo Z β Freedom De S.B. β Il Postino V/h Hof Ter Heide
- Thonon Virginie: Dayton Sitte β High-Tech-Vy-de Septon β Tristan Horta Z
Lier β CSI1* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Alongi Margot: RACLAB II G β Unestar de bettegney
- Binard Leon: Hussio de Saint Laurent
- Brants Coline: Diamantina Z β Dynamiet
- Brondeel Donaat: Impazzito Uno β London vd Breemeersen
- Buytaert Vanessa: Crystal Ball Z
- Ceusters Julie: Maybe de Niel β Prada 111
- De Brabander Christophe: LβHermes De Muze
- De Breucker Anke: Katho β Voltaire du Hasard
- De Breucker Ina: Justice Van βt Verloren Kost
- Demuynck Gail: Arnac Dβelphen β Hanne van t Leeuwerikenhof β Ishtar Van Het Polderhof
- Gagliardini Estelle: Dolce Du Prieure De Seny β Durban de Cornemont β Urion Au Bosquet
- Gorus Anais: Deesse Van T Hofterryckel β Evanka FD Hofterryckel
- Grenier Laura: Fed-ex Hedonist
- Harus Lara: Bolero Wisbecq β Cassius vd Bunte Z
- Hazebroek Mathias: Mystic C Van T Heyveld
- Hazebroek Maxime: Diago B V/h Aegroschot β Flying Lotus Z
- Hens Matthias: Mojita βSβ
- Herpoel Juliette: Carrera KDW Z
- Kindt Delphine: Geisha
- Le Jeune Philippe: Inshallah De Muze
- Leemans Evelyne: Lelielounka Stw
- Leonard Laurie: Azzaro De lβEnclos De LβAnge
- Malfait David: Latin Rain Z
- Morssinkhof Simon: Langobardo BF
- Mouton Ophelie: Thelma du Landel
- Noyez Aubri: Cβest Chique Nc Z
- Steen Mila: Decadence vβt Oud Molenhof Z
- Tournay Charlotte: Harley Sitte β Hasa Du Grand Champ β Moira De Brinco
- Toussaint Sarah: Chacco Star β Gentleman Du Bosquetiau
- Van den Bossche Pieter: Jolie Coeur S
- Van Duppen Charlotte: Kira β K.a β Nushuaia Z
- Van Gorp Marthe: Loreen van de Landhoek
- Van Minnebruggen Thomas: Mont Blanc V/d Waterhoeve
- Van Opstal Stijn: Ella Vd Vinkhoeve Z β Hataki van de Venusakker Z
- Vereecke Koen: Cydney dβArgilla Z
- Vernaet Frederic: Magic Boy van de Oostdijkhoeve β Nantelle Van T&l
Lier β CSIYH1* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Anthonissen Bart: Dreamcatcher Z β Mr Blue C
- Appelen Jeroen: Spacecake
- Beevers Ben: Moya Vd Bisschop
- Beyers Guy: Matonge of Colors β Mithras de Regor β Nepton van de Zwaluwhoeve
- De Brabander Karline: Call Me De Muze Z β Navajo Van βt Vianahof
- De Breucker Anke: Othello vanβt klavertje vier
- Dekkers Dries: Orage -K Vanβt Kattenheye
- Devos Pieter: Mc Gregor Van Turbeek
- Kindt Daphne: Nayni
- Le Jeune Philippe: Emeraude des hautvent β Home Made PL β Home Run- P.L
- Leonard Laurie: Hadann du Petit Ru β Safir Des Champs Z
- Maenhaut Jolien: Massimo Van Dβabdijhoeve β Nico Van Essene β No Limit Van Schore Z
- Mathias Bernardo: Messi VD Bisschop β Nona Jw
- Morssinkhof Simon: Harola HK
- Putters Claire: Carlita Vd Blokvenhoeve Z
- Rooms Emma: Opium Ter Wilgen β Tigra Ter Wilgen Z
- Schuurmans Ben: Navaro Vanβt Meerhof
- Stalpaert Gaetan: Calvador H Z
- Steffen Rachel: El Barone 111 Z β hermantico
- Thomas Gilles: Evita
- Van de Poel Vicky: Nona Van De Zandhoeve
- Van Gelderen Boy-Adrian: Enzo de Hus
- Van Roosbroeck Catherine: Miles
- Van Roosbroeck Jules: Cocorado-W
- Vanderhasselt Christophe: Angelika Hero Z β Capteyn Td Z β Pikap De Muze Z
- Vereecke Koen: Musica Van βt Eigenlo
- Verhelst Liselotte: Marcovit Van De Bien β Nossa Van De Bien
- Vermeir Steven: Magnum Van Het Steentje
- Vermeulen Stephanie: Nashville Van βt Meulenhof
- Wellens Anthony: Madonna Quality
Lier β CSI2* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Alongi Margot: Eiralys Du Miclot
- Anthonissen Bart: Abbylithya Z β Mister Grey Castanoo
- Appelen Jeroen: Armani Z β Cache Va β Lunatique De Kwakenbeek
- Beevers Ben: Kalejandro D
- Beyers Guy: Mito vd Zilverenhoek
- Brondeel Donaat: Dβartagan Rr β die gute folia
- Budd Nathan: Cadix des Rosiers β Verona V Z
- Celis Davy: Intergest F β Intergest Focus
- De Brabander Karline: Kasanova De La Pomme β Lector VD Bisschop
- De Breucker Anke: fashion TCS β Jargo van de Dornehoeve
- De Winter Jeroen: Gretel S β Karmelita Van Den Dries
- Dekkers Dries: Gecibelle Du Seigneur β Hippos van de Rostal β Victor
- Detry Gilles: Catwalk Kobe Of Ballmore β Double 0 Seven PL
- Devos Pieter: Carpe Diem DV Z β Comme β Laude W β Just Me D
- Genin Bertrand: Espoir Des Merisiers β Fetiche Des Marronniers β Unenative de Virton
- Hens Matthias: Moncherie-K Van βt Kattenheye
- Herpoel Juliette: Baccord du Abnt
- Kindt Delphine: Gember Forlani Z
- Le Jeune Philippe: Dβartagnan van schuttershof
- Maenhaut Jolien: Gondor van t Ongereet
- Malfait David: Levi Hc Z
- Mathias Bernardo: Kirr royal van Paemel
- Morssinkhof Simon: Perigrosso
- Noyez Aubri: Isaac II Dβeygendom β Quenndal de Lojou
- Patteet Gudrun: Sea Coast Kashmira Z
- Putters Claire: Copain De Muze β Fa Belle Van Sombeke β Hector
- Putters Evelyne: Laemi β Uith De Rotes
- Schuurmans Ben: Limoncello Van βt Meerhof
- Stalpaert Gaetan: Evelien β Jarlon van de meersen β Largo De Brinco
- Steffen Rachel: Alegria Z β Uncanto di Villagana β Unic du Plessis
- Tanghe David: Cumantin Vd Hacienda Z
- Thomas Gilles: Calleryama β Edison Van Schuttershof β Luna Van Het Dennehof
- Thys Jens: Cadeau Z β Clash Heldenlaan Z β Kaiser βTβ βFVDβ
- Toussaint Sarah: Arka De La Hart Z β Coeur De Cachas
- Van de Poel Vicky: Frenchy Vds β jay jay van de mottelhoeve β Kastoria Ter Doorn
- Van Duppen Charlotte: Festina
- Van Gelderen Boy-Adrian: Davis Z β Gringo
- Van Gorp Marthe: Mellifluous
- Van Laer Louise: Idalgo van de Boslandhoeve
- Van Minnebruggen Thomas: Koshin De Muze
- Van Opstal Stijn: Elias Van de Vinkhoeve Z β Umbryo Two Storms Z
- Van Roosbroeck Catherine: F β Mira F β Qiazetta Z
- Van Roosbroeck Maurice: Jβadore Ter Putte
- Vanderhasselt Christophe: Cana Van De Blom
- Vanderhasselt Philippe: Fenne
- Vereecke Koen: Chevignon β Qp Castellane β Zuckersuess dβArgilla
- Verhelst Liselotte: Gitana
- Vermeir Steven: Jazz van t Kamerveld β STB Fleuri Van De Koekelberg
- Vermeir Wilm: Dm Jacqmotte β Gentiane De La Pomme β King Kong DβAvifauna
- Vernaet Frederic: Born To Win Ap Z β Corydon Van T&l β Lavallino Ter Klomp
- Vranken ChloΓ©: Cataque du Haut Breil β Emir de Vy
- Wellens Anthony: Call me Crazy β Hope van het Krekelhof
Lubumbashi β CSI1* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Berrittella Loris: Clooney van de Smis
- Francois Sofia: Dune de Vy
- Hemeryck Rik: Cantonia By Marstyl β Morfine De Muze
- Joassin Dominique: Cado De Greenbay
St Tropez β Grimaud β CSI2* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Carton Inge: Kasper Van Het Leliehof
- Carton-Grootjans Ann: Midas de Brinco
- Conter Emilie: Clochard β Ziroccoβs Son Z
- Conter Zoe: Baron dβLa Rousserie
- dβAndrimont Stephanie: D-day De Lison Z β Damaskus van de Kapel β Grandia
- Delree Maite: EIS Lusette Z β Fliegette β Infinity
- Hendrickx Dominique: Quicksilver
- Willems Nathalie: Christmass 2 β Clever Brabant Lease
St Tropez β Grimaud β CSI4* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Carton-Grootjans Ann: Cigol Du Parsis Z β Kai-Licha De Carmel
- Conter Zoe: Dolitaire Chavannaise
- Hendrickx Dominique: Castor vh Molenhof Z β Centolou PS β Vintadge de la Roque
Zwolle β CSIYH1* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Vorsselmans Annelies: Tinkerbell Z
Zwolle β CSI3* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Vorsselmans Annelies: Madison β Olimpo LS β Wilandro 3
Barcelona β CSIV-B : 18/10/2019 β 20/10/2019
- De Belie Daniel: Dolly Dot de Paep Z
- Dekkers Ludo: Mamma Mia de Paep
- Kerstan β Homburg Anita: Zahina
- Vandermeersch Luc: Forever Vanβt Hofken
Dressuur
Le Mans β CDIU25 : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Gysels Jamina: Zico
Le Mans β CDIY : 17/10/2019 β 20/10/2019
- De Backer Xanthe: Batiqar
- Hendrikx Suraya: Black Beauty β Dear Friend 2
Le Mans β CDIP : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Everars Liezel: Fs Capelli De Niro
Le Mans β CDIJ : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Arcq Lisa: Quantum of Solace
- Mourlon Beernaert Clara: Furst Dior
Le Mans β CDICh-A : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Goovaerts Alexander: Habiba Vh Bloemenhof
- Vangeneugden Hanne: Waremco
Le Mans β CDI3* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Heylen Tom: Gucci βHβ
- Michiels Domien: Intermezzo Van Het Meerdaalhof
Le Mans β CDI2* : 17/10/2019 β 20/10/2019
- Beckers Hannelore: Crack C Van Het Vijverbos
- Castellana Magali: Armani
- De Winne Flore: Basali
- Heylen Inge: Kalagan βHβ
- Hollanders Stefan: Loriston
- Peeters Lien: Day Dream
- Verloy An: Kenzi
- Vileyn BjΓΆrn: Prinzessin
Eventing
Le Lion dβAngers β CH-M-YH-CCI3*-L : 16/10/2019 β 20/10/2019
- De Cleene Wouter: Magic Dreams van βt Hulsbos β Quintera
- Minner Manon: Cool dancer
- Van Winkel Steve: Glenkeeran Casanova
- Verwimp Jarno: Mahalia β Tabries
Le Lion dβAngers β CH-M-YH-CCI2*-L : 16/10/2019 β 20/10/2019
- Caulier Virginie: Hobama de la Baille Rouge
- de Liedekerke β Meier Lara: Hooney Dβarville
- Donckers Karin: Nerium
Endurance
Fontainebleau β CEI2* 70+(2) : 18/10/2019 β 19/10/2019
- Van Cauter Julien: Taki Taillevent
- Willeme Charlene: Ai Xamba
Fontainebleau β CEI2* 120 : 18/10/2019 β 19/10/2019
- Evrard Dominique: Blackout Thee Barrada
- Schuiten Louna: Sabah du Courtisot
Fontainebleau β CEI1* 80 : 18/10/2019 β 19/10/2019
- Boulanger Carine: Soraya des Combes
- Hardy Elisabeth: Eaunoire galadinn
- Lavis Celine: Pride of Jack du Vent
- Peignat Steve: ABOUFATMAL APAL