In eigen land zijn er de internationale wedstrijden van Bonheiden en Moorsele. De enige 5 ster wedstrijd is die van Hamburg waar er opnieuw verschillende landgenoten zullen deelnemen aan de Global Champions Tour. De Belgische springjeugd zien we in eigen land aan het werk op hun Belgisch kampioenschap.
Internationale selecties 05 - 10 / 05 / 2016
JUMPING
CSI5* - CSIYH1* Hamburg (GER)
Pieter Devos : Candy β Espoir
JΓ©rΓ΄me GuΓ©ry : Alicante β Grand Cru van de Rozenberg
Nicola Philippaerts : H&M Quenzo de la Roque β Zilverstar T
Olivier Philippaerts : Gitania V.G. β H&M Challenge vd Begijnakker
Jos Verlooy : Ilias van βt Vlasmeer β Sunshine
CSI3* Hamburg (GER)
JΓ©rΓ΄me GuΓ©ry : Carielle 007
CSIO3* Drammen (NOR)
Team :
Maxime Harmegnies : Colorado H β Fernandes β Forest Gump 29
Sam Polleunis : DJ vd Kattevennen Z β Inouk P β Okidoki van βt Gelutt Z
Kim Thiry : Givale vd Windheuvel β Horginto β Imke vh Panishof
Damien Plume : Rio de Vains
Individual :
Gregory Wathelet : Quasi Modo Z
CSI3* - CSIYH1* Mannheim (GER)
Cindy Van Der Straten-Marie : Balance 26 β Calvia β Fa-belle van βt Roosakker
Constant Van Paesschen : Carlow Van De Helle β Compadre van de Helle β Hamlet van de Donkhoeve β Astro Boy
CSI3* - CSIYH1* Eindhoven (NED)
Jeroen Appelen :Aikido Z β Filesto van de Herkant β Wildcard
Pieter Clemens : Charly Chaplin 5 β Gladstone
Karel Cox : Cayen van het Hobos β Inneke van de Plataan β
Wouter Devos : Emporio van βt Holeinde Tonik Hero
Jos Lansink : Dy Zento β For Cento β Loiza
Wilm Vermeir : Hacienda dβEversem β Fidler J β Iliano van dβAbelendreef
Annelies Vorsselmans : Bentley n β Courage
CSI1* Eindhoven (NED)
Sandra Buytaert β Vanessa Buytaert β Lio Lamers β Milan Lamers
CSI3* - CSIYH1* Le Touquet (FRA)
Nadege Janssen : Popstar Lozonais β Gran Canyon van Hd β Rye Val de Mai
Philippe Le Jeune β Loro Piana Filou de Muze β Giorgio de Muze β Cadeau de Muze
Christophe Leutenez : Esteny van de Herkkant
Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantique du Seigneur β Sea Coast B52 F Z β Sea Coast Ideo dβO
Marine Scauflaire : Sansouci de Tinmont β Opodium du Vivier β Hookjipa XXX
Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Bardine β Une elite dβAvril β Noble Calippo
CSI1* Le Touquet (FRA)
Loris Berrittella β Jerome Counasse β Louise Dalle β Chloe Daout β Jean-Baptiste De Brabandere β Geoffroy de Jamblinne β Alexia de Thibault β Maite Delree β Mathilde Dijon β Philippe Dozot β Meghann Fidry β Maxine Gaelens β Pauline Genon β Emma Gilgemyn β Patrick Guillaume β Nathalie Limbort β Marine Lopes Da Silva β Julie Mathot β Apoline Nolf β Aiko Paridaen β Maud Pietroniro β Pierre Rocks β Daniel Stappaerts β Deborah Walravens β Pauline Wartique β Martin Wauthy β Nathalie Willems
CSIAm-B Le Touquet (FRA)
Michel Counasse β Axelle de Jamblinne β Lilas Depaepe β Alice Detraux β Marie Dieryck β Alizee Fensie β Maxine Gaelens β Pauline Genon β Camille Gerard β Maxim Gilgemyn β Patrick Guillaume β Rosalie Lambermont β Maurine Levy β Nathalie Limbort β Leborine Martin β Valerie Narinx β Apolline Nolf β Charlie Rodberg β Lea Scauflaire β Lore Scauflaire β Marine Scauflaire β Isabelle Stroobants β Ludivine Tilliere β Chloe Vicini β Geraldine Villani β Martin Wauthy
CSI2* - CSIYH1* Palaiseau (FRA)
Koen Vereecke
CSI1* Palaiseau (FRA)
Charlene Donnay
CSI2* - CSIYH1* Mantes la Jolie (FRA)
Gaetan Decroix β Pierr Rocks β Steve Lefevre
CSI2* - CSIYH1* Bonheiden (BEL)
Brecht Bille β Niels Bruynseels β Ann Carton-Grootjans β Frederik Cattebeke β Bart Clarys β Fabienne Daigneux-Lange β Jean-Christophe De Grande β Pieter Dejager β Freddy Demuynck β Joy Demuynck β Lieven Devos β Fabrice Galdini β Jessica Geurts β Thierry Goffinet β Damien Haelterman β Katja Haep β Pieter Kenis β Alexander Kumps β Melissa Laenen β Kim Leemans β Philippe Lienard β Jorien Livens β Eric Lombard β Pascale Lombard β Jolien Maenhaut β Francois Mathy jr. β Katrien Nijs β Xavier Peeters β Tom Sneppe β Kirsten Rombouts β Nikita Taveirne β Mike Van Belle β Geert Van Den Branden β Jules Van Roosbroeck β Olivier Vanderhasselt β Chloe Vranken
CSI1* Bonheiden (BEL)
Celine Bueds β Inge Carton β Tanguy De Coninck β Freddy Demuynck β Joy Demuynck β Stephanie Haelterman β Aline Hansen β Melissa Laenen β Jef Lauwers β Eric Lombard β Toon Maes β Avril Meynaert β Margaux Scheinpflug β Mauranne Smets β Leslis Tatsis β Penelope Tuyttens β Dylan Van Belle β Mike Van Belle β Tim Van Hal β Charlotte Vandenbroucke β Talissa Witteboon β Valerie Yannart
MENNEN
CAIO4*-H4 World Cup Qualifier Fabiansebestyen (HUN)
Glenn Geerts : Dash β De Solist β Erdball β Ozora Rangos β Red β Scampolo 49 β Watapatja - Zeron
EVENTING
CCI4* Badminton (GBR)
Lara de Liedekerke-Meier : Ducati van den Overdam
CIC1* Jardy (FRA)
Anne Laure Calicis : Boris van de Kapel
Christian Cattelain : Aura de la Tasseniere
Pieter De Cleene : Djack de la Vega
Laura Loge : Lilly Maleen β Quartz du Lerchenberg
Valentine Steeman : Polo de St. βeulethere β Illy dβOr van Daknam
CCI1* Jardy (FRA)
Julia Schmitz : Sinhus du Sanseau
Valentine Steeman : Beauty Boy
CIC1* Castenray (NED)
Jasper Doevenspeck : Eichhofβs World of Action
Vincent Martens : Elita S β Ardenco
Mirthe Van Dijck : Lars
Senne Vervaecke : Jeno
CCI1* Castenray (NED)
Vincent Martens : Zeta β Eiskonig
Melanie Valckx : Jimondi van βt Verahof
Silke Vervaecke : Hitmo van Alsingen
CCI1* Marbach (GER)
Wouter De Cleene : Boy β ACβs Donna Carrera
Maxime Lambrecht : Quantus
Giel Vanhouche : El Coco
CIC1* Marbach (GER)
Virginie Caulier : Nepal du Sudre
Maxime Lambrecht : Hilaire ter Bunder
CIC3* Marbach (GER)
Virginie Caulier : Bernice G
Wouter De Cleene : Alaric de Lauzelle
Karin Donckers : Lamicell Uniuqe β Fletcha van βt Verahof β Grandioz
Maxime Lambrecht : Bridget
Xavier Snackers : En Silence Otrang
Giel Vanhouche : Figaro de Verby
Joris Vanspringel : Lully des Aulnes β Limestone
CCIP2* Marbach (GER)
Lisa Ellualid : Ballyclough Long Run
Victoria Tubes : Vivacious Dew Drop
Jarno Verwimp : Edition Limitee Dew Drop β Orchidβs Giovanni
DRESSUUR
CDI4* Hamburg (GER)
Delphine Meiresonne : Wipsy vh Heihof
ENDURANCE
CEI3* 160 Castelsagrat (FRA)
Elisa Arnould : Divine dβAranguren
Peter Bastijn : Cairo
CEI1* 80 Castelsagrat (FRA)
Dirk Coolen : Faiza EAS
REINING
CRI3* Mooslrgue (FRA)
Piet Mestdagh : Reining Whiz β RS Spa Mano War
Cira Baeck : Arc Guns M Oaks β Sparkin Tinsel
VOLTIGE
CVI3* Moorsele (BEL)
Tessy Maertens : Cassanova vh Kolisbos
CVI2* Moorsele (BEL)
Marthe Peeters : Wonderfull vd Laarse Heide
CVIJ1* Moorsele (BEL)
Britney Herremans : Wonderfull vd Laarse Heide
Yana Krammerhoffer : Cassanova vh Kolisbos
Evelyn Lamaire : Welt dancer
Chadia Spoelders : Samos
Eveline Verwerft : Cassanova vh Kolisbos
CVIJ2* Moorsele (BEL)
Marieke Aerts : Wonderfull vd Laarse Heide
CVICH1* Moorsele (BEL)
Yana Krammerhoffer : Cassanova vh Kolisbos (nominatief)
PARA EQUESTRIAN
CPEDI3* Mannheim (GER)
Michele George : Fbw Rainman
Jose Lorquet : Fidelgo van het Hagehof
Ciska Vermeulen : Rohmeo