Internationale selecties deze week

maart 6, 2017

De deze week is “the place to be” zeker en vast ’s Hertogenbosch. Neem even je wagen om naar het verre Nederland te rijden, want hier ga je geen spijt van hebben.
In ’s Hertogenbosch gaat zowel voor de springsport-liefhebbers een CSI5* en voor de dressuur-liefhebbers een CDIW en U25 dressuur door met kleppers van deelnemers. Ook wordt er een indoor eventing gereden wat ook altijd zorgt voor spanning.
Hieronder lees je alvast alle de internationale selecties voor België

Jumping

CSI5* ’s Hertogenbosch (NED)

Niels Bruynseels : Angel van ’t Hof – Ibbo van ’t Keldertje – Thunder d’Amaury

Pieter Devos : Apart – Espoir – Haloubet Hitchcock

Gudrun Patteet : Sea Coast Atlantic du Seigneur – Sea Coast Calypso vd Zuuthoeve – Sea Coast Ferly

Nicola Philippaerts : H&M Harley vd Bisschop – H&M Quenzo de la Roque – Zilverstar T

Olivier Philippaerts : H&M Challenge vd Begijnakker – H&M Legend of Love – Ikker+

 

CSI3* – CSI1* – CSIYH1* Herning (DEN)

Patrik Spits : Verdi vd Withoeve Z – Bellissimo z

Annelies Vorsselmans : Ferrero van Overis – Santa Fe LS La Silla

 

CSI3* – CSIYH2* Vilamoura (POR)

Maite Delree : Arizona – Lusette Z – Ultra Top des Vergers

Thierry Goffinet : Aliana – Artuur JH Z – Idole 111 – Jonsaunier Dwerse Hagen – Navarro Uk

Clara Lafrut : Galouba van ’t Zorgvliet – Ipso-v  – Qualin de Becad

Celine Schoonbroodt-de Azevedo : Amerigo – Bergkamp – Daline – Venus de L’Eyre – Zamora

Laurent Van Der Straten : Bon Jovi SR – HH Colorado – Livorno

 

CSI1* Vilamoura (POR)

Luiz Felipe Neto de Azevedo

 

CSI3* – CSIYH1* Vejer de la Frontera (ESP)

Stephanie Andries : Abiail – Cicero – For You – Javenia

Loris Berrittella : Artiste de l’Abbaye d’Aulne

Ugo Berrittella : Cavaluna Z – Chanel – Kouchette ter Goes Z – Riesling de Monselet

Inge Carton : Umbrella Brimbelles

Carmen Christiaansen : Air Chin Z – Brooklynn – Costa Date – Jennifer

Karel Cox : Clintissima van Spalbeek Z – Flinstone van Eigenlo – Quickhin WH Z – Tchao de la Roque – Tyson AZ

Fabienne Daigneux-Lange : Clever Fee des Hazalles – Venue d’Fees des Hazalles

Jérôme Guéry : Garfielde de Tiji des Templiers – Giovanni van het Scheefkasteel – Icarus – Instit de Jucaso – Kelstar du Vingt Ponts – Quickys

Patricia Guéry : Chillipepper – Dream Alive Hero

Dominique Joassin : Cado de Greenbay

Julien Macedoine : Delta-fee des Hazalles

Clara Mielich : Hades

Virginie Thonon : Artemise du Houssoit – Danaide du Houssoit – Dydou du Chabus – Hoegie van ’t Bergske – Tristan Horta Z

Boy-Adrian Van Gelderen : Babe W Z – Be Cool – Cadouch Z – Elmira

Evelyne Van Vreckom : Kerbie V.v.

Gregory Wathelet : Indorado van ’t Heike – Iphigenia de Muze – Iron Man van de Padenborre – Lilly Lordanos – MJT Nevado S

 

CSI2* – CSI1* – CSIYH1* Villeneuve-Loubet (FRA)

Rik Hemeryck

 

CSI2* – CSIYH1* Mijas (ESP)

Viktor Daem – Anthony Philippaerts – Thibault Philippaerts

 

Dressuur

CDIW ’s Hertogenbosch (NED)

Jeroen Devroe : Eres DL

Jorinde Verwimp : Tiamo – Wendor

Isabel Cool : Coolhorses Constand

 

CDIU25 ’s Hertogenbosch (NED)

Soraya Brison : Giorgio Armani

 

Eventing

Indoor eventing ’s Hertogenbosch (NED)

Virginie Caulier : Nepal du Sudre

Lara de Liedekerke-Meier : Mighty’s Match

Lisa Sabbe : Djinn des Concessions

 

CCI3* Barroca d’Alva (POR)

Vincent Martens : Zeta

Joris Vanspringel : Imperial van de Holtakkers

Kris Vervaecke : Hopper ten Hunsel

 

CIC3* Barroca d’Alva (POR)

Karin Donckers : Jalapeno

Vincent Martens : Eiskonig

Joris Vanspringel : Lully des Aulnes

Kris Vervaecke : Guantanamo van Alsingen

 

CCI2* Barroca d’Alva (POR)

Karin Donckers : Hamilton – Lady Brown

Kris Vervaecke : Calista Z

Senne Vervaecke : Jeno

 

CCI1* Barroca d’Alva (POR)

Geoffroy de Jamblinne : Consequent Pia Z

Karin Donckers : Nolimit VDB Z

Vincent Martens : Contesse – Laminga van ’t Verahof

Joris Vanspringel : El Bonillo – Isabella van de Holtakkers – La vie en rose vd Holtakkers

 

Endurance

CEI1* 90 Tordera (ESP)

Peter Bastijns : Montenegro de Alborada – Ezi de Alborada