Internationale Selecties: Tweede week Spring Tour het Azelhof & CSI Bonheiden

maart 20, 2017

Aankomend weekend is het weer genieten van topsport in eigen land. Naast de tweede week van de Spring Tour op het vernieuwde Azelhof word er ook gesprongen in Bonheiden. Verder staan de verschillende “Sun Tours” nog in de kalender waar onze Belgische combinaties de afgelopen weken al razend succesvol waren.

CSI3* – CSIYH1* Arezzo (ITA)

Pieter Clemens : Corradina PP – Denver de Liebri Z – Emadermus PP – I am Moerhoeves Star – Verdico

Jos Lansink : Carreau of Greenhill Z – Horizon de Regor – Loiza

Olivier Philippaerts : H&M Cabrio van de Heffinck – Icos – Ikker + – Impuls vd Heffinck – Vibrato Semilly

Ignace Philips : Carla Colesta – Ckeritto van de Axelhoeve Z – Denycin Ryalk de l’obstination – Dream di San Patrignano – Jidona vh Dingenshof – Pataro de Guldenboom

 

CSI3* San Giovanni di Marignano (ITA)

Wilm Vermeir : Cesar Frack – Dm Jacqmotte – Garrincha Hedoniste – Gentiane de la Pomme – Hacienda d’Eversem – IQ van het Steentje – Moeen

 

CSI3* – CSIYH1* Vilamoura (POR)

Thierry Goffinet : Aliana – Artuur Jh Z – Jonsaunier Dwerse Hagen – Navarro UK

Clara Lafrut : Acapulco FZ – Galouba van ’t Zorgvliet – Ipso-v – Qualin de Becad

Laurent Van Der Straten : Bon Jovi SR – HH Colorado – Livorno

 

CSI3* – CSIYH1* MIjas (ESP)

Viktor Daem : Aken Utopia – Amour 44 – Bacardi – Enjoy – Quinoa des Riollets

Cassandre Malherbe : Devotion – Juncia GC

Francois Mathy jr. : Balthazar VP Wisbecq – Casanova de l’Herse – Igor de Vauxelles – Uppercut de Bay

 

CSI2* – CSIYH1* Bonheiden (BEL)

Alexandre Cardon – Ann Carton-Grootjans – Davy Celis – Zoe Conter – Sophie Delfosse – Johan Demolder – Muriel Dens –  Arnaud Doem – Gilles Dunon – Fabrice Galdini – Joris Geenen – Bertrand Genin – Louise Gorus – Pascale Haep – Guy  Janssens -Melissa Laenen – Vincent Lambrecht –  Jelle Limbourg – Eric Lombard – Pascale Lombard – Vanina Lombard – Jolien Maenhaut – David Malfait – Ludivine Mandron – Kevin Maus – Katrien Nijs – Aubri Noyez – Charlotte Peeters – Guillaume Ruant – Julie-Pascale Ruant – Wim Smet – Jill Smits – Kevin Spiessens – Patrik Spits – Tatiana Troiani – Georges Trulemans – Mike Van Belle – Tim Van Den Broeck – Sven Van Dijck – Daphne Van Hende – Katrijn Van Hoecke –  Christophe Vanderhasselt – Yves Vanderhasselt – Kelly Vandousselaere – Koen Verdegem – Wim Vinckx – Cedric Volo – Gregory Wathelet

 

CSI1* Bonheiden (BEL)

Arne Apers – Maheva Arnaud – Celine Bueds – Alexandre Cardon – Davy Celis – Laura Deneve – Arnaud Doem –  Mathilde Esser – Pauline Genet – Davy Gorus – Louise Gorus – Liesbeth Hanssens –  Chloe Heyrman – Johan Jacops – Valentine Janssen -Lennerd Jochems – Ulrike Jochems – Michael Joly – Melissa Laenen – Jelle Limbourg – Vanina Lombard – David Malfait -Jean-Michel Pirotte – Guillaume Ruant – Alex Servais – Mauranne Smets – Kevin Spiessens – Dorien Theybers – Tatiana Troiani – Georges Trulemans – Evert Van Mele – Gregory Wathelet

 

CSI2* – CSIYH1* Lier (BEL)

Zoe Anteunis – Bart Anthonissen – Ben Beevers – Yanick Beirens – Cassandra Braeckmans – Xena Braeckmans – Coline Brants – Niels Bruynseels – Bart Claes – Bart Clarys – Emilie Conter – Karline De Brabander – Jean-Christophe De Grande – Marjan De Wachter – Jeroen De Winter – Thomas De Wit – Dirk Demeersman – Pieter Devos – Wouter Devos – Caroline Di Vittorio – Brent Gaublomme – Jérôme Guéry – Mathias Hazebroek – Maxime Hazebroek – Rik Hemeryck – PIeter Kenis – Eleonore Lambillotte – Candice Lauwers – Bunoit Moeskops – Nick Moyaert – Dimitry Noterman – Gudrun Patteet – James Peeters – June Peeters – Bert Prouve – Tim Prouvé – Laure Smans – Patrik Spits – Hannes Symons – Dimitri Taeijmans – Kim Thiry – Gilles Thomas – Ive Tonet – Jan Van Alken – Stijn Van Gorp – Constant Van Paesschen – Isidoor Van Rompaey – Catherine Van Roosbroeck – Maartje Verberckmoes – Christoph Verheyen – Jos Verlooy – Stephanie Vermeulen – Tina Vets-Nicasi – Yasmine Vinck – Chloe Vranken

 

CSI1* Lier (BEL)

Thibaut Bollen – Cassandra Braeckmans – Christophe De Brabander – Pieter Devos – Maxine Gaelens – Alyssa Looyens – Dimitri Taeijmans – Sophie Van Der Veken – Kenrick Van Eccelpoel – Stijn Van Gorp – Isidoor Van Rompaey – Charline Vandergeeten – Naomi Verboven – Sara Verhamme – Christoph Verheyen

 

CSI2* – CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)

Cyril Cools – Dominique Hendrickx – Marine Lenoble – Jessica Geurts

 

CSI1* Oliva, Valencia (ESP)

Cyril Cools – Vincent De Reys – Jessica Geurts – Dominique Hendrickx – Marine Lenoble – Charlotte Trenker – Nathalie Trenker – Pascale Trenker – Nathalie Willems

 

CSI2* – CSI1* Cagnes-sur-Mer (FRA)

Gilles Detry – Nadege Janssen – Philippe Le Jeune – Delphine Pierrin – Nicolas Devloo-delva