Internationale selecties: Jumping Antwerpen, Sentowerpark Opglabbeek en Horst aan de Maas

april 17, 2017

Internationale selecties 18 – 23 / 04 / 2017.

JUMPING

CSI5* Antwerpen (BEL)

Niels Bruynseels : Cas de Liberté – Pommeau du Hep

Zoe Conter : Cortani – Irenice Horta

Fabienne Daigneux-Lange : Clever Fee des Hazalles – Venue d’Fees des Hazalles

Pieter Devos : Claire Z – Gin D

Thierry Goffinet : Artuur JH Z – Navarro UK

Jérôme Guéry : Alicante – Icarus

Francois Mathy jr. : Casanova de L’Herse – Uno de la Roque

Gudrun Patteet : Sea Coast Ideo d’O -Sea Coast Pebbles Z

Nicola Philippaerts : H&M Quenzo de la Roque – Ustina Sitte

Olivier Philippaerts : H&M Legend of Love – Ikker +

Gilles Thomas : Cantario – Conaro

Constant Van Paesschen : Calore van de Helle – Isidoor van de Helle

Catherine Van Roosbroeck : Gautcho da Quinta – Shou d’Ouilly

Wilm Vermeir : Gentiane de la Pomme – Hacienda d’Eversem

Chloe Vranken : Elton Jones – Tahis du Masure

Gregory Wathelet : Desteny van het Dennehof – Iphigeneia de Muze

 

CSI2* Antwerpen (BEL)

Jody Bosteels – Ann-Carton Grootjans – Carmen Christiaansen – Emilie Conter – Jan De Pauw – Thomas De Wit – Hendrik Denutte – Wouter Devos – Tom Dhaeyere – Gilles Dunon – Niels Fockaert – Jessica Geurts – Patricia Guéry – Dominique Hendrickx – Vincent Lambrecht – Marine Lenoble – Jolien Maenhaut – Laura Mathy – Dimitry Noterman – Leonie Peeters – Thibault Philippaerts – Claire Putters – Patrick Spits – Thibeau Spits – Elisa Strubbe – Jonas Troubleyn – Sven Van Dijck – Boy-Adrian Van Gelderen – Stijn Van Opstal – Kelly Vandousselaere – Andres Vereecke – Joris Vergauwen – Frederic Vernaet – Stephan Verschuere – Wim Vinckx

 

CSI1* Antwerpen (BEL)

Yanick Beirens – Valerie Blommaerts – Mike Busschops – Inge Carton – Ellen Celis – Stefan Corten – Marie Julie Cracco – Anouch Daneels – Laurentine De Bel – Ann De Bie – Aurelie De Dijcker – Ann De Doncker – Nathalie De Martin – Axelle Druyts – Niki Geenens – Jan Geukens – Sophie Geurts – Sofie Hazebroek – Mathias Hazebroek – Maxime Hazebroek – Melissa Laenen – Lena Leonard – Jorien Livens – Alyssa Looyens – Lies Malisart – Pauline Moens – Karen Oris – Charlotte Peeters – Anthony Philippaerts – Zara Poels – Guillaume Ruant – Franc Seiller – Dimitri Taeijmans – Tatiana Troiani – Mike Van Belle – Dylan Van Belle – Michael Van Den Bosch – Ines Van Den Bosch – Shauni Van Der Goten – Nico Van Der Plaetsen – Kimberly Van Gelder – Marthe Van Gorp – Bram Van Hulle – Isidoor Van Rompaey – Bjorn Vandenbossche – Charline Vandergeeten – Pieter Vandierendonck – Brigitte Vanhalme – Naomi Verboven – Nathalie Willems

 

CSI2* – CSIYH1* Opglabbeek (BEL)

Ugo Berrittella – Gilles Borgonjon – Davy Celis – Viktor Daem – Frank Deckers – Cederick Deknudt – Perry Geryl – Brecht Goossens – Pascale Haep – Dominique Joassin – Eric Lombard – Pascale Lombard – Vanina Lombard – Evy Morssinkhof – Ruben Mulders – Kristien Peeters – Rachel Steffen – Jan Van Alken – Jens Vandenberk – Christophe Verhulsel – Gregory Wathelet – Talissa Witteboon

CSI1* Opglabbeek (BEL)

Ugo Berrittella – Frederique Borgoens – Gilles Borgonjon – Davy Celis – Kim Celis – Cederick Deknudt – Perry Geryl – Brecht Goossens –  Vanina Lombard – Evy Morssinkhof – Marine Scauflaire – Alex Servais – Janick Symons – Jan Van Alken – Vicky Van De Poel – Sophie Van Der Veken – Jens Vandenberk – Chloë Vereeken – Charly Wijckmans – Talissa Witteboon

 

CSI2* – CSIYH1* Eschweiler (GER)

Marc Boes – Frantz ducci – Louis Mahieu – Ludivine Mandron – Celine Schoonbroodt-de Azevedo – Claudine Van Duffel

 

CSIV-B Fontainebleau (FRA)

Martine Beuken – Daniel De Belie – Ludo Dekkers – Anita Kerstan-Homburg – Els Lefever – Patricia Maes – Dany Van Moer – Luc Vandermeersch – Gino Vankemmel – Dirk Vlerick

 

CSI1* – CSIYH1* Oliva, Valencia (ESP)

Alex Grove – Aiko Paridaen

 

CSI1*  – CSIAm-B Lamballe (FRA)

Celine Denuit

 

PARA EQUESTRIAN DRESSAGE

CPEDI3* Waregem (BEL)

Manon Claeys : San Dior

Arthur Dieusaert : Julius Unlimited – Lignano Sabbia D’Oro

Jose Lorquet : Fidelgo van het Hagehof

Barbara Minneci : Barilla – Stuart

Eveline Van Looveren : Feleva

 

ENDURANCE

CEI1* 80 Lignières (FRA)

Dirk Coolen : Zangra EAS

 

CEI2* 70 + Lignières (FRA)

Dominique Evrard : Semillah Viktorina

 

MENNEN

CAI3*- H4 World Cup Qualifier Horst (NED)

Dries Degrieck : Charlie – Dirk – Eros – Garrelt – Grenadier – Willem – Zico – Zilverone

Glenn Geerts : Dash – De Solist – Erdball – Ozora Rangos – Red – Scampolo – Watapatja – Zeron

Edourad Simonet : Bouke – Dark Dream – El Fiero vd Vemmekeshoeve d’O7 – Ferrero vh Cipershof – Topspeed Bauke – Topspeed Sanne – Yk Topspeed Long Beach

 

CAI3* – H2 Horst (NED)

Wim Heylen : Elco – Elmo B – Figaro A – Garvin van Papinglo

Filip Kindt : Carlos – Dino – Herzeg – Maserati – Nandy – Silvester

Sven Stuyck : Fanus – Flambeau P – Guggenheim – Indiana Jones

Roger Vercruyssen : Favory XXVIII 50 – Laszlo – Mester

 

CAI3*- H1 Horst (NED)

Pierre-Manuel Brasseur : Zipo

Louis Marie Malherbes : Zoviego

Laura Philippot : Galen V

Rodolphe Trenker : Esprit

Mark Wentein : Carlo – Torsten

Andre Wynants : Albatros – Vivare SK

 

EVENTING

CIC2* Bicton (GBR)

Stephanie d’Andrimont : Alexander

 

CIC1* Hambleden (GBR)

An Sofie Coevoet : Chivas Regal Z

Valentine Emsens : Esther du Maillet

 

CIC3* Sopot (POL)

Joris Vanspringel : Imperial van de Holtakkers

 

CIC2* Sopot (POL)

Xavier Snackers : En Silence Otrang

Giel Vanhouche : Azrael – Esquire – Figaro de Verby

 

CIC1* Sopot (POL)

Giel Vanhouche : El Coco