Internationale selecties 24 - 29 / 06 / 2014.
JUMPING
CSI3* Bonheiden (BEL)
Jeroen Appelen – Jody Bosteels – Donaat Brondeel – Niels Bruynseels – Ann Carton-Grootjans – Pieter Clemens - Zoe Conter – Viktor Daem – Dirk Demeersman – Johan Demolder – Wouter Devos – Perry Geryl – Kevin Gielen – Alex Grove – Jérome Guéry – Damien Haelterman – Dominique Hendrickx – Eleonore Lambilliotte – Thomas Leemans – Jorien Livens – Francois Mathy jr. – Jan Motmans – Olivier Philippaerts – Guillaume Ruant – Julie-Pascale Ruant – Celine Schoonbroodt – Eddy Sepul – Patrik Spits – José Thiry – Kim Thiry – Benjamin Van De Kerkhof – Valerie Van De Poel – Vicky Van De Poel – Sven Van Dijck – Jules Van Roosbroeck – Olivier Van Roosbroeck – Wilm Vermeir – Frederic Vernaet – Jan Vinckier – Gregory Wathelet – Jef Wellens
CSI3* - CSIYH1 * Geesteren (NED)
Jos Lansink : Virtuose d’Hyrencourt – Electra van ’t Roosakker – Zerlin M – Horizon de Regor – King Julio
Jos Verlooy : Arthos – Domino – Golden Horta
CSI3* Canteleu (FRA)
Geoffrey Cobbaut : Cinderella Z – Etoile Chin van Seven Oaks – Gigi van het Polderhof
Karline De Brabander : Bamako de Muze – Elvis ter Putte – Fantomas de Muze
Jean-Christophe De Grande : Dargentina des Bruyères – Hilton des Bruyères – Alfa Orka NC
Marie Foulon : Selios de Queyzans
Dominique Joassin : Best of Opus Dei Z
Olivier Seynhaeve : Espoir – Fancyface – Digisport Cavalier
Koen Vereecke : Fetard de la Pomme – Vanta de Sarlar – Chakito
CSI1* Canteleu (FRA)
Marie Bremhorst – Louise Dalle – Nina De Backer – Amelie de Mevius – Alexia de Thibault – Sander Geenen – Gregory Goossens – Aline Henricot – Robin Kaufman – Kimberley Lacus – Philppe Le Jeune Jr.
CSI2* Grenoble-Jarrie (FRA)
Dag Keymolen
CSI2* Caen (FRA) Test Event World Equestrian Games
Dirk Demeersman : Ustina Sitte – Felton du Mont
EVENTING
CIC3* Arville (BEL)
Geoffroy de Jamblinne : Summerset VDL
Lara de Liedekerke : Averouge des Quatre Chenes
Dorien De Swaef : Belissima
Karin Donckers : Grandioz
Caroline Pupier : Forza van de Breemeersen
Hilde Van Mieghem : Zidane
Steve Van Winkel : Lesther Z
Giel Vanhouche : Figaro de Verby
Joris Vanspringel : Limestone
Kris Vervaecke : Victor Van Steenkerke
CIC2* Arville (BEL)
Geert Adriaensen : Tipie de la Chatre
Candice Bibot : Cairo
Camille Buyck : Whitney
Christian Chabot : Barlison
Pieter De Cleene : Havanna van ’t Castaneahof
Lara de Liedekerke : Gulliver des Concessions Ewalco
Hendrik Degros : Crackerjack
Rob Everaert : Etamoro van de Zelm
Tom Goeman : Sibo de Quiesce
Jana Guffens : Adorable van het heidehof
Maxime Lambrecht : Bridget
Tine Magnus : Dante
Vincent Martens : Havano de Saar – Zinadja
Bart Matthys : M@b Vilasco
Lore Poelmans : Camelot vh Strateneinde
Chloe Raty : Axel Z
Raf Steegmans : Faranto van Caesbeek
Pauline Tuytel : Nevada d’Heure
Melanie Valckx : Eddy Wally
Hilde Van Mieghem : En Silence Otrang
Steve Van Winkel : Airkan Sylvester
Marilyn Wuytack : Horsemolen Eclipse W
Florence Ysebaert : Adamo DH
CCI1* Arville (BEL)
Siegrit Aernouts : Iesedaese van St. Anneke
Philippe Ballez : Byzance d’Angiroux Ewalco
Freek Biebuyck : Cassius vd Stuyver – Big Brother S
Laura Birkiye : Valentine C
Maarten Boon : Bastiano
Kobe Caernaert : Casper Z
Anne Laure Calicis : Boris van de Kapel
Anne Sofie Coevoet : Wild Thing
Stephanie d’Andrimont : Captain van de Kapel
San Danhieux : Eminence
Els De Baerdemaeker : Equitop ten Hunsel
Anne De Bels : Orami Z
Julie De Bolle : Calipso vh Vitseroel
Sophie de Cartier de Marchienne : Indiana Jones den Tip
Anne de Jamblinne : Clochard de la Salle Ewalco
Dorien De Koning : Hassan
Lara de Liedekerke : Ms Estee – Nyala d’Arville
William Debrus : Borneo des Marronniers
Hugo Debusschere : Only you vd Cumul
Francoise Dechesne : Vicksilver de Gelivaux
Lies Dedier : Elita S
Hendrik Degros : Zentinio Z – Azrael – Diva D
Jasmien Doevenspeck : Heilige Geest vd Lentamel
Karin Donckers : Gini ten Hunsel – Iris – Cunta Z
Floriane Dumont de Chassart : Nokia
Helene Dumont de Chassart : Touareg de la Baille Rouge – Flamme van Alsingen
Rene Dylst : Hadize van ’t Goedleven
Rob Everaert : Cleopas
Pauline Fallon : Tipsy de Fauquez
Rik Geirnaert : Il Dolce van de Distelhoeve – Cooley Surprise
Jana Guffens : Gitana van Difra
Rik Heylen : Don Quichotte Silver H
Vincent Kleinermans : Winston
Laura Loge : Fiona vd Zwartwater Bossen
Marine Marechal : Cute Connection
Vincent Martens : Eiskonig
Bart Matthys : Dario van Loo
Manon Minner : Winner A – Cabalva Legend – Calando – Bomat Soinne
Alexandrine Morant : Cebulons l’Amour
Birgit Peeters : Ferouk
Bruno Pupier : Fame van de Hoenderheide
Nele Revyn : Caesar van Desta
Laure Ryckaert : Equador
Dirk Smeets : Icarus de Casmir
Ronny Smet : Gina vh Plutonia Hof
Bart Sonck : Catoo
Melanie Valckx : Ruben de la Pomme
Herwig Van Esser : Orion
Manu Van Weehaeghe : Forest ter Linden
Steve Van Winkel : Airkan Cliffhanger
Brecht Vandendriessche : Emiko
Sarah Vandenzavel : Gamine van Vrijhern – Ito vh Panishof
Giel Vanhouche : Gentleman’s Agreement v Chie – Amana
Joris Vanspringel : Fyona vd Holtakkers
Eva Vanwijnsberghe : Fazamur
Kris Vervaecke : Guantanamo van Alsingen – Hopper ten Hunsel
Senne Vervaecke : Vitan van Alsingen – Feebe van Alsingen
Steve Vilain : Kawa de la Cour Z
Shanna Wandels : Krovo’s Bugatti
Marilyn Wuytack : Fernjager
CCI3* - CIC1* Strzegom (POL)
Jarno Debusschere : User Friendly
Lisa Sabbe : Maxwell Steele – Gq (Prince of rides) - Ura
DRESSUUR
CDI4* Perl (GER)
Julie De Deken : Lucky Dance
Laurence Vanommeslaghe : Avec Plaisir
CDI2* Perl (GER)
Steffi Hesters : Don Fuego
CDIYH Perl (GER)
Carl Cuypers : Bilan – Sensation
CDI3* Pompadour (FRA)
Francesca Hoefnagels : Sir Cloud
CDIY Pompadour (FRA)
Valerie Brabanders : Twister
Alexa Fairchild : Timor
CDIJ Pompadour (FRA)
Lavinia Arl : Don Scudo
Kate Wiggins : Corona
CDIP Pompadour (FRA)
Antonia Arl : Equestricons Espiascer – Equestricons Defilee de Mode
Kayleigh Buelens : Berlioz
Laura De Graeve : Rasputin
Louise Mourlon Beernaert : Don’t Dream WE
ENDURANCE
CEI3* Schweich (LUX)
Morgane Boulanger : Tantzor
CEI2* 120 Schweich (LUX)
Olivia Antoine : Elite du Bois de la Hutte
Elisa Arnould : Shana de Rendpeine
Karin Boulanger : Anouk de Rendpeine Ewalraid
Ludivine Carlier : Camoun
Stefan De Brouwere : Nathan
Joseph Denoel : Luna
Laura Houassin : Valout des Sauvlons
Celine Maquet : Quick des Sauvlons
Steve Peignat : Xanabi des Sauvlons
Raoul Ronsmans : JJ Elektra
Maarten Stillaert : LSD Ravella Rosa
Maud Van Assche : Roc Castel Larzac
CEI1* 90 Schweich (LUX)
Eloise Andreux : Brizir
Christophe Bauret : Ferik
Jean-Marie Beckers : Prada
Fanny Guerisse : Soraya de Rendpeine
Michel Lequarre : DM Shahil
Emeline Mottet : Zagora d’Havenne
Rina Redant : Chatar F
Raoul Ronsmans : Des d’Avril
Maarten Stillaert : LSD Marius
Julien Van Cauter : Mysore de Navarre
Kristel Van Den Abeele : L.i. Kohira
Nicolas Willems : Toumai
CEI1* 90 Lignières (FRA)
Wendy Fallon : Pandelo
PARA EQUESTRIAN DRIVING
World Championships para equestrian driving Sandringham, Norfolk (GBR)
Rhine Holzken (Maaseik) : Rik
Bron: Equibel